Polecamy

Reklama

Napisz do nas

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Czytania z dnia

  • Czytania na niedzielę, 21 stycznia 2018

    Trzecia Niedziela zwykła

    (Jon 3,1-5. 10)
    Pan przemówił do Jonasza po raz drugi tymi słowami: „Wstań, idź do Niniwy, wielkiego miasta, i głoś jej upomnienie, które Ja ci zlecam”. Jonasz wstał...

2015-10-04

1. Dzisiaj w naszej parafii gościmy o. Zbigniewa z zakonu O. Paulinów który głosi do nas kazanie.

2. Nabożeństwo różańcowe codziennie o 17.3o, a następnie Msza św.

3. Dzisiaj o 17.oo Dróżki Różańcowe z Najświętszym Sakramentem. Przyjdźmy licznie, aby świadczyć o naszym zaufaniu i o opiece Matki Bożej nad nami.

4. Od ministrantów można zabrać sobie obraz z figurą Matki Bożej Różańcowej z naszego kościoła. Wystawione są również na stoliku za ławkami.  

5. Dzień skupienia dla narzeczonych, który dzisiaj jest o 14.oo w Sali Duszpasterskiej, w przyszłym miesiącu przesuwamy na drugą niedzielę listopada, gdyż pierwsza wypada we Wszystkich Świętych.

5. W środę o 17.3o spotkanie dla dzieci przygotowujących się do I Komunii i ich rodziców. Będą rozdawane różańce. Przypominamy że obecność na tych spotkaniach jest obowiązkowa.

6. W czwartek obrzęd przyjęcia kandydatów do bierzmowania z klas I gimnazjum  na Mszy o 18.oo. Proszę przynieść wypełnione deklaracje.

7. W sobotę – w wigilię Dnia Papieskiego – Apostolska Wspólnota Młodych zaprasza wszystkich chętnych parafian godz. na 20.oo na III czuwanie papieskie z cyklu „Stawiamy żywy pomnik Janowi Pawłowi II”. W tym roku przyjrzymy się nauczaniu Ojca Świętego o Duchu św. i modlitwie chrześcijanina.

8. W przyszłą niedzielę z racji Dnia Papieskiego, po mszach uczniowie SP 11 im. Jana Pawła II wraz z nauczycielami przeprowadzą zbiórkę do puszek na Dzieło Nowego Tysiąclecia wspierające uzdolnione dzieci z rodzin ubogich.

9. W przyszłą niedzielę składka budowlana.

10. W ubiegłym tygodniu pracowali: 3 dni: Leszek Kasprzak, 1 dzień: Zbigniew Sztuka, Maria Kubik. Bóg zapłać. Pracujemy jeszcze w tym tygodniu. Zapraszamy mieszkańców tych ulic, których nie czytaliśmy lub dobrowolnych chętnych.