Polecamy

Reklama

Napisz do nas

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Czytania z dnia

  • Czytania na wtorek, 20 marca 2018

    Dzień powszedni

    (Lb 21, 4-9)
    Od góry Hor szli Izraelici w kierunku Morza Czerwonego, aby obejść ziemię Edom; podczas drogi jednak lud stracił cierpliwość. I zaczęli mówić przeciw Bogu i Mojżeszowi:...

2015-10-11

1. We wtorek o 18.oo w Bazylice na Starówce Msza św. za Ojczyznę.

2. W piątek na godz. 10.oo Dyrekcja Szkoły Podstawowej nr 11 im. Jana Pawła II zaprasza na Msze św. z okazji święta Patrona Szkoły. A już dzisiaj dzieci i nauczyciele ze Szkoły Podstawowej nr 11 będą zbierać do puszek ofiary na Dzieło Nowego Tysiąclecia, wspierające uzdolnione dzieci, z ubogich rodzin.

3. Z okazji Dnia Papieskiego w tym tygodniu będą na terenie Mielca różne akcje. Oto one:
- spektakl "Miłość mi wszystko wyjaśniła" w Domu Kultury w środę o 19.oo
- wystawa "Łagiewniki 2002" w Domu Kultury do końca października
- koncert Alicji Majewskiej i Włodzimierza Korcza w kościele na Osiedlu w czwartek o 19.3o
- koncert chórów p. Pawła Lisa i p. Antoniego Stańczyka w kościele na Borku w piątek o 19.oo.

4. W ubiegłym tygodniu pracowali: 3 dni - Kazimierz Babiec; 2 dni - Maria Kubik; 1 dzień - Jan Kwaśniewski, Ryszard Kwiatkowski, Lesław Szymański. a za nieprzepracowane dniówki ofiarę na kościół złożyli: Krzysztof Kania, Zielińscy, Elżbieta Grabiec, Małgorzata i Marek Rusinowie, Pociechowie, Irena i Grzegorz Szeligowie, Józef Piątek. Bóg zapłać. Gdyby ktoś chciał jeszcze odrobić dniówki, to może przyjść zawsze od poniedziałku do piątku i przy dobrej pogodzie. Bóg zapłać za dzisiejszą składkę budowlaną i za ofiary do puszek.

5. Odeszli z naszej wspólnoty:
+ Jan Gancarz, lat 76
+ Jan Skopiński, lat 66
+ Wiesław Sypek, lat 52
+ Lena Szęszoł, żyła tylko 16 dni
+ Krzysztof Wydro, lat 55 (pogrzeb będzie jutro o 15.oo)
a także zmarła mama kierownika budowy naszego kościoła parafialnego - msza św. w jej intencji będzie w niedzielę o 12.oo.
Dobry Jezu...