Polecamy

Reklama

Napisz do nas

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Czytania z dnia

  • Czytania na czwartek, 14 grudnia 2017

    Wspomnienie św. Jana od Krzyża, prezbitera i doktora Kościoła

    (Iz 41,13-20)
    Ja, twój Bóg, ująłem cię za prawicę mówiąc ci: Nie lękaj się, przychodzę ci z pomocą. Nie bój się, robaczku...

2015-10-25

1. W przyszłą niedzielę przypada Uroczystość Wszystkich Świętych. Nie będzie Mszy św. o godz. 14.3o ani Dnia skupienia. Dzień skupienia będzie za tydzień, czyli 8 listopada o godz. 14.oo w Sali Duszpasterskiej. Spowiadamy codziennie rano i wieczorem, a także będziemy spowiadać - także już przed pierwszym piątkiem - w czwartek od 17.oo i w piątek od 16.oo. Do chorych pojedziemy w sobotę od 8.oo rano.

2. Nabożeństwa na Cmentarzu Komunalnym będzie w niedzielę o 12.oo i o 14.3o, natomiast na Cmentarzu Parafialnym o 14.3o. Zatroszczmy się o mogiły naszych zmarłych, a także o modlitwę w ich intencji. Przez miesiąc listopad o godz. 18.oo będą codziennie odprawiane wieczorem Msze św. w int. wypominanych w naszym kościele oraz codziennie odmawiany różaniec z wypominkami o 17.3o. Należy uporządkować groby swoich bliskich. Śmieci z uporządkowanych grobów należy wrzucać do podstawionych kontenerów.

3. Zmiana tajemnic różańcowych będzie 8 listopada po Mszy św. o 7.3o

4. Jak dowiedzieliśmy się w poprzednią niedzielę na konsekracji kościoła w Mielcu - Rzochowie nasi stolarze skończyli robić szafy pod organy w tamtym kościele, a teraz zajmą się naszymi ławkami. Składka na ten cel będzie w przyszłą niedzielę.

5. Na 11 listopada przygotowujemy Wypominki Narodowe. W związku z tym prosimy o zgłoszenie do ks. Jerzego osób, które poległy w obronie Ojczyzny: Imię i Nazwisko, gdzie i kiedy – i to do następnej niedzieli.

6. Za nieprzepracowane dniówki ofiarę na kościół złożyli: Julia Duszkiewicz, Teresa i Józef Krajewscy, Jadwiga Trela. Bóg zapłać.