Polecamy

Reklama

Napisz do nas

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Czytania z dnia

  • Czytania na czwartek, 19 października 2017

    (Rz 3,21-29)
    Teraz jawną się stała sprawiedliwość Boża niezależna od Prawa, poświadczona przez Prawo i Proroków. Jest to sprawiedliwość Boża przez wiarę w Jezusa Chrystusa dla wszystkich, którzy wierzą. Bo...

2015-11-22

1. Za tydzień będziemy przeżywać I Niedzielę Adwentu. Roraty będą w niedzielę o godz. 6.3o, a w dni powszednie o godz. 18.oo. Pół godziny przed Roratami śpiewamy Godzinki o Niepokalanym Poczęciu NMP. Wszystkie dzieci zapraszamy codziennie w dni powszednie o 17.3o.

2. Dzisiaj jest zbiórka do puszek na organizację diecezjalnego spotkania młodzieży "SYNAJ", które już za dwa tygodnie będzie w Mielcu. Zapisy młodzieży na "Synaj" są w zakrystii tylko do najbliższej soboty /28.11/.

3. Członkowie Domowego Kościoła sprzedają ręcznie robione wieńce adwentowe, aby podtrzymać lub na nowo wzbudzić tę piękną tradycję. Wieńce będą też rozprowadzane w przyszłą niedzielę.

4. Spotkanie z p. dr Ewą Kurek pt. Wielonarodowa Rzeczpospolita 966 – 1945 będzie dzisiaj o godz. 16.oo w Kanie.

5. W przyszłą niedzielę młodzież Gimnazjum nr 4 w Mielcu będzie roznosić opłatki. Wpisujemy się osobiście na listę wraz z kwotą, dalej przeznaczoną na dębowe ławki.

6. Zostały ustawione tablice na naklejanie nekrologów. Nie wolno więc przyklejać nekrologów na słupach ogłoszeniowych.

7. Za nieprzepracowane dniówki ofiarę na kościół złożyli: Maria i Jan Grzelakowie, Lidia i Ryszard Ruskowie, Stanisława Rzepa. Bóg zapłać.

8. Odszedł z naszej społeczności + Ryszard Pelc, lat 58. Dobry Jezu…