Polecamy

Reklama

Napisz do nas

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Czytania z dnia

  • Czytania na poniedziałek, 16 stycznia 2017

    (Hbr 5,1-10)
    Każdy arcykapłan z ludzi brany, dla ludzi bywa ustanawiany w sprawach odnoszących się do Boga, aby składał dary i ofiary za grzechy. Może on współczuć z tymi, którzy...

2015-12-27

1. Zakończenie Starego Roku będzie o godz. 16.oo i z Mszą św. o godz. 18.oo.

2. W pierwszą sobotę stycznia od godz. 17.oo będzie adoracja Najświętszego Sakramentu dla przebłagania Niepokalanego Serca NMP za grzechy ludzkości.

3. W sobotę o 19.oo oraz w przyszłą niedzielę po Mszy św. o 12.oo i po Mszy św. o 14.3o w Sali Duszpasterskiej nad zakrystią będą jasełka wystawiane przez naszą młodzież. Zapraszamy wszystkich chętnych: dorosłych, młodzież i dzieci.

4. W przyszłą niedzielę będzie zmiana tajemnic różańcowych po Mszy św. o godz. 7.3o.

5. 16 stycznia 2016r. o godz. 11.00 w Sali Duszpasterskiej nad zakrystią odbędzie się X Parafialny Przegląd Kolęd i Pastorałek dla dzieci od 3 do 11 roku życia. Zapisu dziecka należy dokonać w zakrystii do środy 13 stycznia.

6. Za nieprzepracowane dniówki ofiarę na kościół złożyli: Danuta i Jan Zasadni, Gertruda Brożek, Grażyna i Bogdan Ryczek, Alfreda i Jerzy Krawczykowie.  Bóg zapłać.