Polecamy

Reklama

Napisz do nas

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Czytania z dnia

  • Czytania na poniedziałek, 27 lutego 2017

    (Syr 17,24-29)
    Tym, którzy się nawracają, Bóg daje drogę powrotu i pociesza tych, którym brakło wytrwałości. Nawróć się do Pana, porzuć grzechy, błagaj przed obliczem Jego, umniejsz zgorszenie. Wróć do...

2016-01-01

1. Przypominamy, że jasełka przygotowane przez naszą młodzież będą wystawiane w Sali Duszpasterskiej jutro o godz. 19.oo, a w niedzielę po Mszy św. o godz. 12.oo i po Mszy św. o godz. 14.3o.

2. Nasz chór parafialny Gaudete wystąpi wraz z innymi chórami w przyszłą sobotę na Mieleckim kolędowaniu 9 stycznia od 15.3o.

3. 16 stycznia br. o godz. 11.00 w sali duszpasterskiej nad zakrystią odbędzie się X Parafialny Przegląd Kolęd i Pastorałek dla dzieci od 3 do 11 roku życia. Zapisu dziecka należy dokonać w zakrystii do środy - 13  stycznia.

4. Za nieprzepracowane dniówki ofiarę na kościół złożyli: Ewa Kopecka-Piegdoń Marek, Zofia i Janusz Piotrowscy, Anna i Dariusz Markowscy. Bóg zapłać.