Polecamy

Reklama

Napisz do nas

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Czytania z dnia

  • Czytania na poniedziałek, 20 lutego 2017

    (Syr 1,1-10)
    Cała mądrość od Boga pochodzi, jest z Nim na wieki. Piasek morski, krople deszczu i dni wieczności któż może policzyć? Wysokość nieba, szerokość ziemi, przepaść i mądrość któż...

Młodzieżowy zespół "Emeth"

Spotkania zespołu odbywają się najczęściej w soboty o 19:00.

Istnieją różne formy ewangelizacji. Jedną z nich jest muzyka. „Gdzie słyszysz śpiew, tam wejdź, tam dobre serca mają…” Te słowa zainspirowały nas do stworzenia grupy muzycznej. Nazwaliśmy ją „Emeth”. Dlaczego? Ponieważ słowo „emeth” pochodzące z języka hebrajskiego, znaczy "prawda", a celem naszej działalności jest przekazywanie przez muzykę prawdy o Jezusie, chcemy głosić w ten sposób Dobrą Nowinę. Ponadto staramy się przez postawę radości i entuzjazmu, pokazywać innym Jezusa, który jest z nami i działa w naszym życiu. Ludzie tego potrzebują. Istniejemy od września 2011 roku. Nasza działalność opiera się głównie na posłudze w naszej parafii. Przygotowujemy oprawy muzyczne mszy świętych, czuwań oraz innych wydarzeń parafialnych.

Zespół aktualnie liczy 9 członków:
Ola Tylutka - wokal
Gosia Pantoł - wokal
Ala Pogoda - wokal
Marysia Zalotyńska - wokal
Wiktoria Wawrów - wokal, altówka
Kuba Zaranek - gitara akustyczna
Maciek Draguła - gitara basowa
Albert Piekarski - instrumenty klawiszowe
Miłosz Wróbel - gitara solowa

Opiekunem zespołu jest ks. Mariusz Czosnyka

Związani z zespołem: Dawid Grabowski, Bartek Bauer, Darek Stachnik, Krzysiek Pająk, Łukasz Żmuda, Agnieszka Siry, Paulina Tylutka, Ala Stasica, Marek Reguła.

http://www.ptp.tarnow.opoka.org.pl/images/art/emeth.jpg