Polecamy

Reklama

Napisz do nas

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Czytania z dnia

  • Czytania na niedzielę, 18 marca 2018

    Piąta Niedziela Wielkiego Postu

    (Jr 31, 31-34)
    Pan mówi: "Oto nadchodzą dni, kiedy zawrę z domem Izraela i z domem Judy nowe przymierze. Nie takie jak przymierze, które zawarłem z ich...

Rusza Radiowo-Internetowe Studium Biblijne

W pierwszą niedzielę października rozpoczyna się Radiowo-Internetowe Studium Biblijne. Po wakacyjnej przerwie przez kolejne dwa semestry tarnowscy bibliści będą prowadzić wykłady na temat Starego i Nowego Testamentu. W kolejnych audycjach radiowych będą analizowane zapowiedzi narodzenia Chrystusa, oraz Jego życie, męka, śmierć i wniebowstąpienie mówi ks. Piotr Łabuda moderator Dzieła Biblijnego im. Jana Pawła II - posłuchaj:

 Wykłady Studium Biblijnego będą emitowane na falach Radia RDN Małopolska w każdą niedzielę o godz. 14.30 i powtarzane w poniedziałki o godz. 20.10. Będą one również dostępne na stronach internetowych Diecezji Tarnowskiej, Radia RDN Małopolska, 'Gościa Niedzielnego" i Wydawnictwa 'Biblos". Materiały z poprzednich audycji (teksty i pliki audio) są dostępne na stronie internetowej www.studiumbiblijne.diecezja.tarnow.pl.

Osoby, które chcą się jeszcze zapisać mogą zgłosić swój udział w formie elektronicznej, e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. , oraz listownie na adres: Biblos, Studium Biblijne, Plac Katedralny 6, 33-100 Tarnów Do udziału w pierwszej edycji Studium zapisało się 1,5 tys. osób. Tygodniowo stronę internetową, gdzie są wszystkie materiały odwiedzało ok. 1200 uczestników. Na zakończenie wykładów organizatorzy otrzymali pół tysiąca poprawnie rozwiązanych testów. Główną nagrodę w ukończonym Studium, czyli pielgrzymkę do Ziemi Świętej, wygrała Edyta Kościółek z Kamionki Wielkiej.

Źródło: RDN