Polecamy

Reklama

Napisz do nas

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Czytania z dnia

  • Czytania na środę, 24 maja 2017

    Wspomnienie Najświętszej Maryi Panny, Wspomożycielki Wiernych

    (Dz 17,15.22-18,1)
    W owych dniach ci, którzy towarzyszyli Pawłowi, zaprowadzili go aż do Aten i powrócili, otrzymawszy polecenie dla Sylasa i Tymoteusza, aby czym prędzej...

Nowy rok liturgiczny: "W komunii z Bogiem"

Odnawianie i pogłębianie osobistej relacji z Bogiem, formacja biblijna i duchowa, a także świadome przyjmowanie sakramentów - to główne cele programu duszpasterskiego na nowy rok liturgiczny. Wpisuje się on w trzyletni program 'Kościół domem i szkołą komunii", którego realizacja rozpocznie się wraz z pierwszą niedzielą Adwentu ( 28 listopada). "W komunii z Bogiem" to hasło nowego roku kościelnego. Ks. Paweł Płatek dyrektor Wydziału Duszpasterstwa Ogólnego Kurii Diecezjalnej w Tarnowie mówi, że będzie to okazja do refleksji nad tym, jakie jest odniesienie człowieka do Boga - posłuchaj:

W nowym roku kościelnym w diecezji tarnowskiej będzie bardzo dużo wydarzeń z okazji Roku Jubileuszowego w 225.rocznicę powstania diecezji.

Źródło: RDN