Polecamy

Reklama

Napisz do nas

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Czytania z dnia

  • Czytania na sobotę, 22 lipca 2017

    Wspomnienie św. Marii Magdaleny

    (Pnp 8,6-7)
    Połóż mię jak pieczęć na twoim sercu, jak pieczęć na twoim ramieniu, bo jak śmierć potężna jest miłość, a zazdrość jej nieprzejednana jak Szeol, żar...

Marsz Dla Życia

Marsz dla ŻyciaTegoroczny Marsz dla Życia i Rodziny diecezji tarnowskiej odbędzie się 16 października 2011r, w rocznicę wyboru papieża Jana Pawła II.   W tym roku Marsz przejdzie ulicami Nowego Sącza, z kościoła Matki Bożej Niepokalanej do centrum miasta. Polska potrzebuje świadectwa ludzi zaangażowanych w obronę życia i świadomych wartości każdego ludzkiego istnienia.

Papież-Polak nie o takiej Ojczyźnie marzył, ale nad taką Ojczyzną płakał stwierdzając, że przyjdzie nam kiedyś zapłacić historyczną cenę za te wielkie zbrodnie, których jakby nie dostrzegamy, o których nie krzyczymy, choć powinniśmy!

Plan marszu:

* 12.00 – Kościół Matki Bożej Niepokalanej – Msza Święta
* 13.15 – Marsz spod Kościoła do Rynku
* 14.30 – Rynek – poczęstunek; wystąpienie zaproszonego Gościa – p. Mariusza Dzierżawskiego, Fundacja PRO – Prawo do życia
* 15.00 – koncerty: Love story,  Monika Kuszyńska

Chętnych na wyjazd z Mielca zapraszamy do zapisywania się w zakrystii (wyjazd o g. 8.00)