Polecamy

Reklama

Napisz do nas

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Czytania z dnia

  • Czytania na niedzielę, 18 marca 2018

    Piąta Niedziela Wielkiego Postu

    (Jr 31, 31-34)
    Pan mówi: "Oto nadchodzą dni, kiedy zawrę z domem Izraela i z domem Judy nowe przymierze. Nie takie jak przymierze, które zawarłem z ich...

X Parafialny Przegląd Kolęd i Pastorałek

16.01.2016r. odbył się w naszej parafii jubileuszowy X  Parafialny Przegląd Kolęd i Pastorałek dla dzieci od 3 do 11 roku życia. W tegorocznym przeglądzie wzięło udział 19 dzieci:

Ania Bednarek         2,5 roku
Marszałek Zosia      3 lata
Truniarz Magdusia    5 lat
Korczak Nikola        4 lata
Szarek Sebastian    4 lata
Korczak Klaudia        6 lat
Korczak Angelika    6 lat
Kochanowska Klaudia     6 lat
Bednarek Julia        6 lat
Borsuk Dominika    7 lat
Sudoł Magdusia    7 lat
Sajek Kornelka        7 lat
Brach Milenka        8 lat
Muniak Magdalena    9 lat
Piechota Oliwia        10 lat
Ziętek Kasia        10 lat
Misiąg Ania        9 lat
Marszałek Julia        9 lat
Kuroń Wiktoria        11 lat

Jak co roku, rodzice, nierzadko  dziadkowie, włożyli wiele pracy, aby przygotować dzieci do występu przed publicznością, za co serdecznie dziękujemy. Dzieciom gratulujemy odwagi i umiejętności wokalnych . Przegląd  zorganizowała i przeprowadziła p. Agnieszka Kubik we współorganizacji z p. Katarzyną Pantoł i p. Anną Pulak. Wszystkie dzieci otrzymały okolicznościowe dyplomy i słodycze. Organizatorom, rodzicom, dziadkom, a przede wszystkim dzieciom składamy  serdeczne Bóg Zapłać, za włożoną pracę w krzewienie kultury chrześcijańskiej.

***

Niedzielny koncert w wykonaniu uczestników X  Parafialnego Przeglądu Kolęd i Pastorałek.

W niedzielę 17.01.2016r. po mszy św. o godz. 12.00 dzieci biorące udział w sobotnim przeglądzie zaprezentowały się szerszej publiczności zgromadzonej w kościele. Odebrały również nagrody ufundowane przez ks. proboszcza Stanisława Składzienia, za aktywny wkład w życie parafii. Opawę muzyczną mszy św.  przygotował zespół „Radość Istnienia”, zachęcając wszystkie obecne na mszy św. dzieci (a było ich bardzo dużo) do wspólnego kolędowania.

 

***

Zdjęcia z tego wydarzenia można zobaczyć w Galerii.