Polecamy

Reklama

Napisz do nas

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Czytania z dnia

  • Czytania na wtorek, 24 października 2017

    (Rz 5,12.15b.17-19.20b-21)
    Przez jednego człowieka grzech wszedł na świat, a przez grzech śmierć, i w ten sposób śmierć przeszła na wszystkich ludzi, ponieważ wszyscy zgrzeszyli... Jeżeli bowiem przestępstwo jednego sprowadziło...

Szlachetna Paczka

Szlachetna PaczkaJuż po raz drugi na terenie Mielca i okolicznych miejscowości organizowana jest ogólnopolska akcja „Szlachetna Paczka”. Zachęcamy wszystkich ludzi o dobrym i hojnym sercu, chcących pomóc najuboższym w godnym i radosnym przeżyciu Świąt Bożego Narodzenia, do wejścia na stronę internetową akcji www.szlachetnapaczka.pl i przygotowania paczki dla jednej z potrzebujących rodzin. Aby to uczynić, należy na stronie wejść w zakładkę województwa podkarpackiego i rejonu Mielec. Tam znajdują się krótkie anonimowe opisy każdej z rodzin wraz z listą jej potrzeb z zakresu żywności trwałej, środków czystości, odzieży, pomocy szkolnych i elementów gospodarstwa domowego.

 

W paczce powinny się przede wszystkim znaleźć trzy określone w opisie najważniejsze potrzeby rodziny. Reszta zależy od możliwości finansowych darczyńcy. Darczyńcą może zostać każdy – osoba prywatna, rodzina, szkoła, klasa, firma, wspólnota parafialna. Prosimy o okazanie pomocy tym, których myśl o świętach niejednokrotnie wprawia w smutek i lęk. Więcej informacji na stronie www.szlachetnapaczka.pl.