Polecamy

Reklama

Napisz do nas

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Czytania z dnia

  • Czytania na wtorek, 28 marca 2017

    (Ez 47,1-9,12)
    Podczas widzenia otrzymanego od Pana zaprowadził mnie aniał z powrotem przed wejście do świątyni, a oto wypływała woda spod progu świątyni w kierunku wschodnim, ponieważ przednia strona świątyni...

Seminarium Odnowy w Duchu Świętym

Seminarium Odnowy w Duchu ŚwiętymSpotkanie z Bogiem  
we wspólnocie Odnowy w Duchu Świętym „Żywa Woda”.

Uczestnicy piszą:

Kolejne  seminarium już za nami, po raz kolejny Dobry Bóg z mocą  okazał swoją  Miłość .
Czas seminarium był czasem zadumy nad swoim życiem z lektura książek „Żyć Dobra Nowiną” ks. Józefa Kozłowskiego SJ oraz kontemplacji Słowa Bożego. Uczestnicy  przez 10 tygodni (4.10.2010-11.12.2010)  dzielili się w  grupach swoim doświadczeniem wiary.


Podczas Mszy Świętej z modlitwą o uzdrowienie i uwolnienie, którą odprawił ks. Waldemar Ciosek zwróciliśmy się z ufnością do Boga z naszymi codziennymi sprawami, trudnościami i własnymi ograniczeniami. Doświadczenie obecności żyjącego Boga, Jego uzdrawiającej Miłości dało nieopisaną radość, nowe życie – jak wspominają uczestnicy.
To spotkanie, to doświadczenie pozwala całym sercem wyznać –„Pan Mój i Bóg Mój”.
Zwieńczeniem seminarium była Msza Święta z prośbą o napełnienie darami Ducha Św., którą odprawił ks. Sławomir Sosnowski .
Pragnienie pełni życia pobudziło nas do gorącej modlitwy o dary łaski - łagodności cierpliwości, służby w miłości bliskim, wytrwałości, potrzebne do codziennego życia w rodzinie, w pracy.
Na zakończenie wszyscy uczestnicy dzielili się swoją radością w czasie wspólnotowej agapy. Zapraszamy do galerii.