Polecamy

Reklama

Napisz do nas

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Czytania z dnia

  • Czytania na wtorek, 24 października 2017

    (Rz 5,12.15b.17-19.20b-21)
    Przez jednego człowieka grzech wszedł na świat, a przez grzech śmierć, i w ten sposób śmierć przeszła na wszystkich ludzi, ponieważ wszyscy zgrzeszyli... Jeżeli bowiem przestępstwo jednego sprowadziło...

Kolędowanie Dzieci

Kolędowanie 2011W sobotę 30 stycznia odbył się w naszej parafii piąty już Przegląd Kolęd i Pastorałek dla dzieci do lat 9. Dzieci zaprezentowały różne pastorałki i kolędy, zarówno z towarzyszeniem podkładu jak i a'capella. Jury oceniało śpiew i przygotowanie. To także dzięki zaangażowaniu rodziców to spotkanie było tak owocne i miłe. Laureaci wzięli udział we wspólnym niedzielnym kolędowaniu w kościele. Pierwsze miejsce ex aequo zajęły Anita Działo (lat 8, wykonała pastorałkę "Święta święta") oraz Julia Skowron (lat 7, pastorałka "Gore gwiazda"). Drugie miejsce zajęła Rozalia Sojek (lat 5, kolęda "Pójdźmy wszyscy do stajenki") a trzecie przypadło Weronice Pieróg (lat 7, kolęda "Dzisiaj w Betlejem"). Podczas niedzielnego spotkania śpiew prowadziły zespoły "Radość Istnienia" i "Łódź Piotrowa". Zwycięzcom konkursu gratulujemy, dziękujemy wszystkim uczestnikom i rodzicom. Zapraszamy do Galerii.