Polecamy

Reklama

Napisz do nas

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Czytania z dnia

  • Czytania na sobotę, 21 października 2017

    Wspomnienie bł. Jakuba Strzemię, biskupa

    (Rz 4,13.16-18)
    Nie od [wypełnienia] Prawa została uzależniona obietnica dana Abrahamowi i jego potomstwu, że będzie dziedzicem świata, ale od usprawiedliwienia z wiary. I stąd to...

VI Przegląd Kolęd i Pastorałek dla dzieci

Przegląd kolęd28.01.2012r. odbył się w naszej parafii VI Przegląd Kolęd i Pastorałek dla dzieci od 3 do 10 roku życia.

W przeglądzie wzięło udział  aż trzydziestu dwóch uczestników.

Dzieci śpiewały w trzech grupach wiekowych od 3 do 5, od 6 do 7   i od 8 do 10 lat. Najmłodszy uczestnik miał 3 i pół roczku. Byliśmy zachwyceni poziomem wykonań przygotowanych pod bacznym okiem rodziców.

 

 

Na zakończenie przeglądu, wszyscy uczestnicy otrzymali ufundowane przez naszego ks. Proboszcza Stanisława Składzienia upominki, za co składamy płynące z serca, gorące Bóg Zapłać.

Występom przysłuchiwało się czteroosobowe jury w składzie : ks. Leszek Poremba, pani Stanisława Pająk( jeden ze sponsorów nagród głównych), pani Agnieszka Kubik - nauczyciel nauczania zintegrowanego oraz uczennica szkoły muzycznej - Emilia Łachut. Wszystkim dzieciom i ich rodzicom serdecznie gratulujemy i dziękujemy za udział w przeglądzie.

Zapraszamy do lektury całego artykułu - wraz z listą uczestników i  wyróżnionych dzieci  - LINK

oraz do GALERII ZDJĘĆ z przeglądu.