Polecamy

Reklama

Napisz do nas

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Czytania z dnia

  • Czytania na wtorek, 20 marca 2018

    Dzień powszedni

    (Lb 21, 4-9)
    Od góry Hor szli Izraelici w kierunku Morza Czerwonego, aby obejść ziemię Edom; podczas drogi jednak lud stracił cierpliwość. I zaczęli mówić przeciw Bogu i Mojżeszowi:...

Parafialny przegląd kolęd i pastorałek - relacja

6.01.2013r. odbył się w naszej parafii VII Przegląd Kolęd i Pastorałek dla dzieci. W bieżącym roku, na prośbę rodziców i dzieci, rozszerzyliśmy zakres wiekowy do 11 roku życia. W przeglądzie wzięło udział  24 uczestników: Kuroń Bartłomiej (4lata), Tyksińska Natalia(4lata),Sajek Kornelia(4lata),Godek Hania(5lat), Wróbel Wiktor(5lat), Wiącek Aleksandra(6lat), Dudzik Bartłomiej(6lat), Nikodem Monika(6lat), Marszałek Julia(6lat), Golba Daniel(6lat), Sajek Rozalia(7 lat), Czachor Martyna(8lat), Wasserman Klaudia(8lat), Maciejowska Aleksandra(9lat), Moskal Karolina(8lat), Maciejowska Anna(9lat), Juwa Weronika(8 lat),Tylutki Zuzanna(8lat),Pantoł Maria(8lat), Kowalik Julia(9lat), Kuroń Wiktoria(8lat), Działo Anita(11lat) i Łachut Bernadeta(11lat).
Dzieci śpiewały w czterech grupach wiekowych od 4 do 5, od 6 do 7 , od 8 do 9 lat i od 10 do 11 lat.
Występom przysłuchiwało się czteroosobowe jury w składzie : ks. Leszek Poremba, pani Jolanta Dudzik – nauczyciel muzyki, pani Agnieszka Kubik - nauczyciel nauczania zintegrowanego oraz uczennica szkoły muzycznej - Emilia Łachut. Jury wyróżniło 8 uczestników:
•    Kornelię Sajek
•    Wiktora Wróbla
•    Julię Marszałek
•    Rozalkę Sajek
•    ZuzięTylutki
•    Anię Maciejowską
•    Marysię Pantoł
•    Anitę Działo
•    Bernadetę Łachut

Na zakończenie przeglądu, wszyscy uczestnicy otrzymali upominki, a wyróżnione dzieci nagrody, ufundowane przez naszego ks. Proboszcza Stanisława Składzienia i panią Stanisławę Pająk właścicielkę sklepu „Pinokio”. Wszystkim dzieciom i ich rodzicom serdecznie gratulujemy i dziękujemy za profesjonalne przygotowanie i udział w przeglądzie.
Wyróżnione dzieci miały okazję zaprezentowania się wszystkim parafianom podczas koncertu, który odbył się w niedzielę 27.01.2013r. po mszy św. o godz. 12. Podczas tego koncertu usłyszeć mogliśmy również zespół „Łódź Piotrowa” prowadzony przez pana Jana Robaka organistę naszej parafii, oraz zespół „Radość Istnienia” powiększony szczególnie na tę okoliczność o uczniów Gimnazjum nr 4
w Mielcu, prowadzony przez panią Agnieszkę Kubik.