Polecamy

Reklama

Napisz do nas

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Czytania z dnia

  • Czytania na niedzielę, 18 lutego 2018

    Pierwsza Niedziela Wielkiego Postu

    (Rdz 9, 8-15)
    Tak rzekł Bóg do Noego i do jego synów: "to Ja zawieram przymierze z wami i z waszym potomstwem, które po was będzie; z...

Koncert kolęd i pastorałek w naszym kościele

25 stycznia 2015 roku po mszy św. o godz. 12.00 odbył się Parafialny Koncert Kolęd i Pastorałek, podczas którego indywidualnie zaprezentowały się wyróżnione w sobotnim przeglądzie dzieci: Wiącek Gabrysia, Borsuk Dominika, Szantula Karolina, Brach Milena, Marszałek Julia, Moskal Karolina, Pańczyk Julia, Grzeszczuk Sandra oraz pozostali uczestnicy przeglądu we wspólnie zaśpiewanej kolędzie. Na szczególną uwagę zasłużyła Ala Divile, która zaśpiewała i jednocześnie zagrała na akordeonie kolędę „Wśród nocnej ciszy”. Jak zwykle najwięcej uśmiechu na twarzach i radości, dostarczyli słuchającym najmłodsi uczestnicy przeglądu czyli trzylatki: Wiącek Gabrysia i Niemiec Marysia oraz czteroletni Oliwier Bękarciak. Wszystkie dzieci otrzymały atrakcyjne nagrody ufundowane przez ks. proboszcza Stanisława Składzienia. W koncercie wzięły również udział muzyczne grupy parafialne: zespół „Łódź Piotrowa”, prowadzony przez parafialnego organistę pana Jana Robaka, zespół „Radość Istnienia” prowadzony przez p. Agnieszkę Kubik nauczyciela SP 13 w Mielcu oraz gościnnie grupa młodzieżowa z Gimnazjum nr 4 w Mielcu przygotowana przez ks. Leszka Porembę i p. Agnieszkę Kubik. Niedzielny koncert poprowadził ks. Leszek.

 

Zobacz galerię zdjęć z tego wydarzenia.